Mikołajki na słupeckim rynku!

1869
wyświetlenia

Słupczanie po raz kolejny spotkali się 6 grudnia rozdawano wszystkim gorąna rynku, żeby uczcić Mikołajki. W tym roku połączono imprezę mikołajkową z początkiem jarmarku, który zainicjował radny Maciej Graczyk.

Jarmark mikołajkowy rozpoczął się o 16 – tej, jednak prawdziwe otwarcie miało miejsce o 17.00 kiedy burmistrz Michał Pyrzyk z szefową promocji Arletą Kolską – Hypką zainaugurowali początek świętowania włączeniem świateł na miejskiej choince.
Przede wszystkim ma to być klimat świąt Bożego Narodzenia, radość, miłość, poczucie tradycji – mówi Arleta Kolska – Hypka.
Podczas imprezy rozdawano wszystkim gorącą czekoladę, etatowy miejski Mikołaj Tadeusz Markiewicz ze swoją piękną asystentką rozdawali dzieciakom upominki. Większość dzieci robiła sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem. Impreza ma trwać do 20.00 i jest bardzo udana. Na rynku pojawiły się tłumy dzieci z rodzicami.

2 KOMENTARZE

  1. Wszystko fajnie tylko.. Dużo ludzi sądzi że lepiej jak takie imprezy organizuje się w weekendy. W tyg nie każdemu pasuje by iść na rynek. Nie każdy rodzic pracuje po 8 godz. I nie pokazaliście wszystkich wystawców na rynku. Pozdrawiam

    • Właśnie dodaliśmy pańskie stoisko. Niektóre zdjęcia czasami nie wychodzą. Dziękujemy za nadesłanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ