Malwina Filipczak trzecie miejsce w Polsce

833
wyświetlenia

Uczennica klasy 4d Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy Malwina Filipczak zajęła 3 miejsce w ogólnopolskim konkursie “Żołnierze wyklęci – bohaterowie niezłomni”. Opiekunami były Ewa Kistela i Karolina Waleryszak. Wyróżnienie w kategorii szkół średnich i klas gimnazjalnych otrzymała  Emilia Czerniak – Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Słupcy.

Konkurs obejmował dwie grupy wiekowe: szkoły podstawowe i szkoły średnie i klasa gimnazjalna. W VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” wzięło udział 1067 prac uczniów szkół podstawowych i średnich oraz klas gimnazjalnych. Zgrupowanie laureatów i wyróżnionych w Konkursie odbędzie się w Lublinie w dniach 7-8.04.2019. W konkursie oceniane były trzy formy: prace literackie, prace multimedialne, prace plastyczne.
Malwina Filipczak w kategorii szkół podstawowych przygotowała pracę multimedialną – prezentację o żołnierzach wyklętych z Wielkopolski ze szczególnym uwzględnieniem Stefana Półrula z Korwina.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ