Mała Zuzia w dużym studio

1422
wyświetlenia
SONY DSC

Siedmiolatka ze Słupcy – Zuzanna Rdesińska w ubiegłym tygodniu uczestniczyła w profesjonalnym nagraniu w studiu z gdyńskim zespołem The Shipyard. Nagranie było nagrodą za wsparcie finansowe nagrania kolejnej płyty zespołu. Po nagraniu na profilu zespołu ukazał się wpis – Jedną z nagród w ramach naszej akcji na Polak Potrafi było nagranie własnej wersji wybranej naszej piosenki. Zuzia wybrała “Wielką Ciszę” i nagrała swoje partie wokalne w pół godziny. Poradziła sobie świetnie, idealnie wczuwając się w utwór. Była moc!

O wrażeniach rozmawiamy z Zuzią i jej mamą Justyną.

Zuzia Rdesińska ma 7 lat, mama Justyna, tata Szymon. Jest uczennicą klasy II B w Szkole Podstawowej nr 3, wychowawczynią jest pani Danuta Gielicz. Jest także uczennicą I klasy Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu, gdzie uczy się pod kierunkiem pani Alicji Golec oraz uczy się śpiewu w Ognisku Muzycznym przy ZSM gdzie głos szkoli u nauczyciela śpiewu Przemysława Stadnika.

Widziałam twoje zdjęcie na Facebooku. Stoisz w słuchawkach, przy mikrofonie i wygląda jakbyś była w jakimś studiu nagraniowym.

Zuzia: Pojechałam z z rodzicami do Gdyni do studia nagraniowego Sound 8. Mój dziadek Stefan Rdesiński zrobił mi taką niespodziankę, że mogłam zaśpiewać.

Mama Justyna: Basista gdyńskiego zespołu The Shipyard, Piotr Pawłowski to rodzina mojego teścia, Stefana Rdesińskiego. Jest taka akcja Polak Potrafi (www.polakpotrafi.pl), gdzie można wspierać różne projekty, na zasadach crowfundingu. Już dokładnie nie pamiętam ale za wpłatę 5 złotych dla zespołu dostawało się mp3 do ściągnięcia, za wpłatę 100 złotych otrzymuje się na przykład nowy winyl ich trzeciej płyty a jak się wpłaci 500 złotych to zespól oferuje możliwość nagrania piosenki w studiu.

Cały artykuł w najnowszym Głosie Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ