Książka Tomasza Chlebowskiego już w sprzedaży!

608
wyświetlenia

Dosłownie kilka dni temu pojawiła się kolejna książka pochodzącego ze Słupcy i z miastem trwale związanego Tomasza Chlebowskiego “Drogi i bezdroża Meksyku”. Już wkrótce na łamach Głosu Słupcy wywiad z pisarzem i podróżnikiem.

W książce znajdziecie państwo niezwykle barwny i rzeczywisty opis kraju, w którym Tomasz Chlebowski przebywał na misji. Ogólnie ujmując można tam znaleźć prawdziwy obraz społeczeństwa meksykańskiego. Obrazy biedy, lokalne spojrzenia na świat, problemy z mafią, życie Indian są opowiedziane prawdziwie i bez upiększeń. Można przez chwilę pobyć w tym kraju.
Książkę można kupić- TUTAJ.
oficjalne strony książki, jaką od początku tworzenia Tomasz Chlebowski prowadzi na fb – “Drogi i bezdroża Meksyku”.

Tomasz Jan Chlebowski (ur. 1.01.1974 w Słupcy) – prezbiter, misjonarz, teolog, podróżnik, poeta, pisarz. Obronił dwa doktoraty, z teologii ekumenicznej (na UKSW w Warszawie) oraz z komunikacji społecznej i medialnej (na Papieskim Uniwersytecie Świętego Krzyża w Rzymie). Fascynat nurkowania oraz wypraw motocyklowych. Oprócz tego, ze odbył do Meksyku wiele podróży, mieszkał tam tez przez dwa lata. Autor licznych artykułów, felietonów, książek i zbiorów wierszy. Członek Związku Pisarzy Katolickich. Wśród opublikowanych książek znajdziemy: Ekumenizm duchowy w nauczaniu papieża Jana Pawła II (Lublin 2006), Horyzonty spotkań Ryszarda Kapuścińskiego (Warszawa 2015), Orizzonti che si incontrano. L’incontro nelle opere di Ryszard Kapuściński (Bologna 2012), Nieobojętność (Warszawa 2003), Czekanie na wiosnę (Łódź 2004) i album Moja Pierwsza Komunia Święta (Warszawa 2004).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ