Kryta pływalnia zgodnie z harmonogramem

1045
wyświetlenia

,,Nasze największe zadanie inwestycyjne, czyli budowę krytej pływalni, jest realizowane zgodnie z harmonogramem’’ – poinformował nas burmistrz Michał Pyrzyk.

Obecnie zakończono prace związane z:
– montażem konstrukcji stalowej – budynek główny
– montażem blachy dachowej – budynek główny pływalni
– wykonano większość żelbetowych płyt posadzkowych (90%)
Rozpoczęto prace:
– murowanie ścian wewnętrznych
– układanie warstw izolacji zewnętrznej – dach: ocieplenie i membrana dachowa PVC
– montaż elewacyjnych płyt warstwowych
Plany na najbliższe 2-3 tygodnie:
– zakończenie prac murarskich
– zakończenie montażu elewacyjnych płyt warstwowych – budynek główny
– zakończenie montażu górnych warstw pokrycia dachu: paroizolacja, ocieplenie, membrana dachowa PVC
– wykonanie żelbetowych płyt posadzkowych w pomieszczeniu technicznym (piwnica) i parter (ostatnie pole)
– montaż instalacji technologii wody – niecki basenowe
,,Został wykonany projekt wykonawczy związany z usunięciem kolizji energetycznej przy budowie naszej pływalni. Natomiast 11 marca została podpisana umowa z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym z Poznań na opracowanie programu wodno – ratowniczego. Sporządzenie audytu bezpieczeństwa pływalni poprzez przeprowadzenie kompleksowej analizy bezpieczeństwa jest konieczne i wynika z zapisu art. 4 Ustawy o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych. Audyt ustali między innymi ilość ratowników niezbędnych dla bezpieczeństwa na krytej pływalni w Słupcy ’’ – powiedział zastępca burmistrza Jacek Szczap.

2 KOMENTARZE

  1. Ile bedzie kosztowac wg planu to my wiemy ,Pytanie tylko ile trzeba bedzie doloźyc do konca budowy ? i daje glowe ze nie bedzie na czas.Po tym co sie dzieje ze szpitalem nie wierze juz by cos w koncu sie udało .Martwie sie kto odpowiada za te wszystkie opóźnienia na szpitalu i napewno za opóznienia ,ktore wyjda na basenie.Stan basenu wg tego co czytam i widac golym okiem to teraz jest stan nawet nie pól surowy.Chialbym sie mylić .Dopuki wykonawcy u nas nie beda sie bali wysokich kar za terminy tak jak na szpitalu to kiepsko to wyjdzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ