Krwiodawcy dziękują

1593
wyświetlenia

Powidzki klub krwiodawców po odnotowaniu rekordowej akcji poboru krwi (23 sierpnia) nie zwalnia – pierwsza połowa mijającego właśnie tygodnia była czasem, kiedy wszyscy sponsorzy i osoby wspierające sierpniową zbiórkę krwi, otrzymali okolicznościowe podziękowania.

Wyciągnąć rękę po symboliczną złotówkę, obniżenie danej usługi czy wykonanie projektu bardzo łatwo – jako organizacja społeczna klub krwiodawców ma do tego pełne prawo. Warto jednak pamięć o wszystkich, którzy na apel wsparcie odpowiedzieli. Idąc tym tropem Klub Krwiodawców HDK PCK „Krwinka” odwiedził poszczególne firmy i instytucje, które pomogły w przeprowadzeniu akcji poboru krwi, jaka odbyła się w Powidzu, 23 sierpnia.

Podziękowania w formie statuetek o kształcie kropli krwi trafiły do: dyrektora Dom Kultury w Powidzu Katarzyny Kędziory, wójta Gminy Powidz Jakuba Gwita, prezesa zarządu Banku Spółdzielczego w Witkowie Adam Rydlewicz, prezesa Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Witkowie Kazimierza Zamiara, właściciela Restauracji „Jabłona” w Powidzu Bogumiła Pietruszewskiego, właściciela Wytwórni Wód Mineralnych „Kamena” w Polanowie Tomasza Białkowskiego, prezesa spółki Anny Kusiołek i grafika Łukasza Nabiałka z Agencji Reklamowej „Cessans” w Słupcy. Słowa uznania kierujemy również pod adresem Pracowni Reklamowej Alberti ze Strzałkowa za wykonanie dla Klubu wspaniałych statuetek.

Na podziękowaniach znalazły się słowa Alberta Einsteina: „Tylko życie poświęcone innym, warte jest przeżycia…” i dopisek: „Wspólnie uratowaliśmy życie i zdrowie anonimowych osób, których nigdy nie poznamy, a którzy nigdy nam tego nie zapomną.” Raz jeszcze dziękujemy!

Prezes Klubu HDK PCK „Krwinka” w Powidzu

Filip Muszyński

ZOSTAW ODPOWIEDŹ