Kortez zakończył Powidz Jam Festiwal

2369
wyświetlenia
Autografy stały się jednym z elementów zabawy.

Organizatorzy Powidz Jam Festiwal przez cztery dni 26 – 29 lipca doprowadzili do oblężenia powidzkiego amfiteatru. Na scenie pojawili się starannie dobrani wykonawcy i zespoły. Na koncert Korteza 1500 biletów sprzedano kilka dni przed samym wydarzeniem.

Niedziela była jedynym dniem na który przewidziano opłatę za wstęp. Gwiazdą tego dnia był Kortez. Poprzednie trzy dni również przyciągnęły tłumy. Koncert Organka również oszołomił zebraną w piątek publiczność. Każdy wykonawca, który pojawiał się na scenie w ciągu tych czterech dni zachwycał i wzbudzał zainteresowanie. Cechą szczególną festiwalu i jednocześnie jego dużą wartością okazało się pokazanie tak licznie zebranej publiczności wielu mało znanych, a wybitnych wykonawców nowoczesnej muzyki. Jakby niezaplanowanym celem stała się promocja tego czego mało w mediach a jest warte poznania.
Prowadzący cały festiwal Konrad Koterba po koncercie Korteza pożegnał wszystkich i podziękował za 5 lat Powidz Jam Festiwal. Miło było popatrzeć jak fani czekali cierpliwie przy barierkach na autograf i zdjęcie z artystą. Po prostu dobra zabawa. Pozostaje mieć nadzieję, że festiwal będzie stałym punktem na mapce imprez muzycznych powiatu słupeckiego.

W niedzielę zagrali DOMOWE JAM SESSION, AGA CZYŻ, POMPONIKA, BEZSENSU, KORTEZ.
Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ