Konkurs Wędkarski o Puchar Zarządu Koła Nr 18 Słupca – Miasto

449
wyświetlenia

W niedzielę 14 lipca 2019 został przeprowadzony „Konkurs Wędkarski o Puchar Zarządu Koła Nr 18 Słupca – Miasto” na Jeziorze Słupeckim /łowiono parami metodą dowolną/. W Konkursie wzięło udział 74 zawodników. Pogoda dopisała na zakończenie trochę pokropiło /frekwencja wysoka/.

Za pierwsze miejsce i największą złowioną rybę wręczono puchary.
Największą rybę Konkursu złowił Przemysław Patenko – karaś srebrzysty 1,49 kg.
Klasyfikacja końcowa Konkursu:
I – Andrzej Jaroński i Robert Juszczak, II – Krystian Pachuta i Łukasz Pachuta, III – Kacper Szymański i Mateusz Powałowski, IV – Stefan Sobolewski i Stanisław Stawniak, V – Szymon Woźniak i Jan Pachuta, VI – Piotr Renkiel i Andrzej Janiszewski, VII – Przemysław Patenko i Mateusz Pająkowski, VIII – Roman Przybylski i Bogdan Suty, IX – Marek Grabowski i Eugeniusz Żminkowski, X – Piotr Rulak i Bartosz Rulak. Pierwsza sklasyfikowana szóstka /i za największą rybę Konkursu/ otrzymała nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.
Puchary i nagrody rzeczowe wręczał prezes Koła Roman Kwitowski .
Konkurs sędziowali Danuta Jabłońska – sędzia główny Konkursu oraz sędziowie sektorowi: Bogdan Ciupa, Piotr Kozłowski i Kazimierz Sobczak.
Na zakończenie Konkursu wszyscy otrzymali napój i kiełbaskę z grilla którą przyrządzili i wydawali: Lidia Chojnacka i Maciej Bednarowicz.

Jerzy Kałecki – rzecznik Koła,

ZOSTAW ODPOWIEDŹ