Konkurs nie rozstrzygnięty!

916
wyświetlenia

Takiego rozstrzygnięcia nie spodziewali się sami kandydaci. Konkurs na stanowisko dyrektora połączonych szkół podstawowych w Witkowie wciąż pozostaje nierozstrzygnięty.

W miniony czwartek 25 maja, odbył się konkurs na nowego dyrektora, który będzie od września tego roku prowadził już połączoną placówkę. Konkurs na dyrektora rozpoczął się od godziny 10:00 i zaliczył na dodatek 45 minutowy poślizg. Trzech kandydatów: Tomasz Deskowski, Anna Pawluk oraz Zdzisław Bosadzki, brało udział w konkursie prawie do godziny 17:00 po południu. Był to sprawdzian zarówno wiedzy jak i wytrzymałości. Kandydaci brali udział w przesłuchaniu konkursowym w kolejności, takiej jak przy składaniu potrzebnych dokumentów do wystartowania w konkursie.

Troje kandydatów z niecierpliwością czekało na wyniki a nerwy dawały o sobie znać. Kiedy jednak przewodniczący komisji konkursowej, zastępca burmistrza Marian Gadziński poprosił kandydatów na obwieszczenie wyników, wszyscy usłyszeli coś czego się zwyczajnie nie spodziewali. Komisja nie podjęła jednoznacznej decyzji w tej sprawie, okazało się że konkurs nie został w zeszły czwartek rozstrzygnięty.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ