Konińska Klasa Okręgowa

730
wyświetlenia

Kazimierz Polonus Biskupi: Polanin Strzałkowo 1:1

Mecz walki w środku pola-tak można opisać pojedynek jaki stoczyły między sobą piąty w tabeli przed tą kolejką Polanin i dwunasty Polonus. W tym meczu gracze ze Strzałkowa mogą być zadowoleni jedynie z wyniku, ponieważ styl gry pozostawiał wiele do życzenia. Zarówno jeden jak i drugi zespół nie stworzył sobie zbyt wielu sytuacji do zdobyciTabela IV ligaa bramki i spotkanie zakończyło się sprawiedliwym podziałem punktów. Już w najbliższą sobotę o 17 Polanin zagra u siebie z zespołem Warty Krzymów.

ZKS Zagórów : GKS Sompolno 1:1

W Wielką sobotę podopieczni trenera Roberta Sarnowskiego podejmowali na własnym boisku niespodziewanego lidera rozgrywek, który przed 20 kolejką zmagań miał zaledwie 1 punkt nad drugim w tabeli zespołem Olimpii Koło. Pierwsza połowa była bardzo dobra w wykonaniu graczy z Zagórowa, którzy potwierdzili swoją dominację zdobywając bramkę na 1:0 w 18 minucie spotkania. Autorem trafienia dla ZKS-u był Mateusz Sobczak. Gospodarze do gwizdka kończącego pierwszą część spotkania spokojnie kontrolowali przebieg gry. Drugą połowę po zmianie stron to goście z Sompolna rozgrywali „z wiatrem”, jednak mimo to nie potrafili stworzyć sobie dogodnych i czystych sytuacji do zdobycia bramki. Kiedy wydawało się, że ZKS sprawi swoim kibicom prezent świąteczny i zgranie komplet punktów, w doliczonym czasie w 92 minucie po wznowieniu gry długim wykopem przez bramkarza gości bardzo gorąco zrobiło się pod bramką gospodarzy. Najpierw jeden z obrońców źle obliczył tor lotu piłki, a następnie drugi niezbyt pewnie próbował ratować sytuację, co wykorzystał napastnik gości Błażej Wiśniewski i wyrównał stan meczu na 1:1. Kolejny mecz ZKS zagra na wyjeździe z Olimpią Koło 14 kwietnia o 17.