Koncert zespołu La Luna w Zagórowie

663
wyświetlenia

W sobotę 2 czerwca w Miejsko – Gminnym Ośrodku w Zagórowie wystąpił zespół La Luna. Zespół występował już kilka razy na zagórowskiej scenie i zyskał już liczne grono fanów. Ostatnio prezentował się na Jarmarku Bożonarodzeniowym na Rynku.

Zespół wpisał się swoimi występami na stałe w życie kulturalne miasteczka, tym bardziej, że większość muzyków pochodzi z Zagórowa i jego najbliższych okolic. Organizatorzy są zadowoleni, że mogą promować młodych wykonawców i sprawiać, że mają okazję występować dla swoich rodzin, przyjaciół i znajomych. Zespół tworzą : Daria Wardęcka , Janek Słowiński ,Kamil Burda ,Daniel Przybylski i Hubert Szkudlarek. Sobotni koncert opierał się wyłącznie na utworach polskiej piosenki , a usłyszeliśmy utwory m.in. z repertuaru Anny Marii Jopek ,Zbigniewa Wodeckiego , Natalii Kukulskiej , Agnieszki Osieckiej. Nie zabrakło również autorskich kompozycji.
Gratulujemy młodym muzykom talentu i bardzo udanego występu i życzymy równie wspaniałych koncertów na trasie koncertowej po Wielkopolsce , którą zespół właśnie rozpoczął w MGOK Zagórów.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ