Koncert Michała Zatora przyciągnął słupecką publiczność!

660
wyświetlenia

W środę 2 października 2019 z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki Szkoła Muzyczna w Słupcy zorganizowała dla uczniów i słupeckich melomanów koncert wybitnego polskiego harfisty i wokalisty Michała Zatora.

Na repertuar złożyły się interpretacje znanych utworów muzyki popularnej a także własne kompozycje artysty. Bardzo ważnym i optymistycznym akcentem był fakt, że publiczność dopisała i na koncercie pojawili się nie tylko osoby związane z PSM ale mieszkańcy miasta zainteresowani wydarzeniem. Sala była pełna co niezwykle ucieszyło zarówno wykonawcę jak i dyrektora szkoły, którego celem jest, żeby na koncerty w słupeckiej szkole muzycznej przychodzili słupczanie nie związani ze szkołą, czyli wszyscy miłośnicy ambitnej muzyki.

Michał Zator i Natalia Janik – film z koncertu, fragment.

Dodatkową atrakcją był udział w końcowej części koncertu nauczycielki skrzypiec i wybitnej skrzypaczki Natalii Janik i nauczyciela wiolonczeli Szymona Walenciaka. W koncercie w jednym utworze zaśpiewały z Michałem Zatorem dwie uczennice ze szkoły Lena Witkowska i Amelia Sobczak.
To na ile koncert się podobał licznej publiczności możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, na którym artysta jest oblegany przez fanów.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ