Komendant Jan Rabiej „ucieknie” do Słupcy?

902
wyświetlenia

Czy witkowski komendant policji faktycznie dostał propozycję współpracy jako zastępca komendanta policji w Słupcy? Czy Witkowo straci w najbliższym czasie komendanta?

Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, komendant witkowskiego komisariatu policji Jan Rabiej, miał dostać propozycję posady zastępcy komendanta policji w Słupcy. Informacja zaczęła krążyć po Witkowie w zeszłym tygodniu. W każdej plotce przecież tkwi ziarno prawdy. Zadzwoniliśmy do samego komendanta, który jednak niechętnie chciał się udzielać się w tym temacie.

Proszę pana, to jest nic nie znacząca plotka, nie dostałem takiej propozycji – skomentował lekko zdenerwowany Jan Rabiej.

Czyżby witkowski komendant wiedział coś na ten temat, ale nie chciał podejmować go jeszcze w tym czasie? Może jest to świeża sprawa i nie chce zapeszać?

Inną sprawą są obowiązki jakie nałożone są na komendanta witkowskiego komisariatu, gdyż sprawowanie opieki nad Ośrodkiem Wypoczynkowym w Skorzęcinie, nie należy do najprzyjemniejszych i najłatwiejszych zadań policji. Mimo że komendant na jednej z ostatniej sesji Rady Miasta oznajmił że Komisariat Policji w Witkowie należy do najlepszych, to czasami wydarzenia zlokalizowane na terenie ośrodka wypoczynkowego potrafią dopiec. Do sprawy wrócimy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ