Kolorowe Słupeckie Dni Rodziny ujęły wszystkich!

1638
wyświetlenia

Słupeckie Dni Rodziny 2018 odbyły się inaczej niż zwykle, czyli na skwerze Szeluty. Organizatorzy zadbali o niebanalną atmosferę. Dwa punkty programu zrobiły jednak największe wrażenie na obecnych.

Oba pomysły okazały się trafione w oczekiwania licznych uczestników. Festiwal kolorów okazał się zabawą dla wszystkich. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach w galerii poniżej bawili się wszyscy, dzieci, młodzież i dorośli. Prawdziwe szaleństwo odbyło się o godzinie 16.00 i 18.00. Wszyscy brudni i kolorowi cieszyli się i z dumą nie przebierali w ramach dalszych działań.
Wszystkiemu towarzyszyła muzyka na wysokim poziomie w wykonaniu uczniów z słupeckiej PSM i spektakle taneczne, oraz występy uczniów ze szkoły CK Muzyk, których przedstawiali publiczności na zmianę Natalia Janik i Krystian Bartczak. Nie można też pominąć energii jaką włożył swoim szczerym sercem DJ Przedszkolaków i właściciel szkoły muzycznej CK Muzyk Krystian Bartczak.
Odbył się też konkurs kulinarny na najlepsze ciasto “Mufiny dla rodziny”. Tutaj pomimo lęku o frekwencję pomysłodawczyni Arlety Kolskiej – Hypkiej pojawiło się wielu uczestników. Duża kultura w wybieraniu nagród robiła wrażenie. Każdy mógł wybrać sobie nagrodę w kolejności wygranych. I msc – Edyta Staszak, II msc Szkolne Koło Caritas, III msc Rada Rodziców szkoły Podstawowej nr 1 w Słupcy.
Koncerty i zabawy Krystiana Bartczaka z dzieciakami, trzeba przyznać że ten Pan ma energię, zakończyły się o 19.00. Techniczna strona zmusiła organizatorów do przerwy. O 21.00 odbył się pierwszy od wielu lat seans filmowy na świeżym powietrzu, tak zwane Kino Plenerowe. Na tym ostatnim punkcie programu nie zostało wielu fanów, ale ci którzy byli atmosferę Słupeckich Dni Rodziny 2018 zapamiętają na zawsze. Komentarze, które usłyszeliśmy brzmiały: Nareszcie imprezy na poziomie.
Może warto kontynuować?

Piotr Stróżyk

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ