Koło Gospodyń Wiejskich z Nieborzyna najlepsze!

1152
wyświetlenia

Koło Gospodyń Wiejskich z Nieborzyna zwyciężyło w konkursie na najpiękniejszy wieniec dożynkowy. Najwięcej głosów w plebiscycie publiczności zdobył wieniec przygotowany przez KGW Marszewo.

Na tegoroczne dożynki wieńce przygotowało sześć Kół Gospodyń Wiejskich z Adamowa, Kamionki, Marszewa, Miłaczewa, Nieborzyna i Przytuk. Wszystkie były okazałe, misternie wyplecione z tegorocznych zbóż, kwiatów i ziół. Wszystkie też zostały poddane ocenie. Pierwsze miejsce zdobyło KGW Nieborzyn, pozostałe otrzymały wyróżnienia.

Sponsorami nagród w konkursie byli: burmistrz gminy i miasta Kleczew, Bank Spółdzielczy w Słupcy, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Zespołowe Gospodarstwo Rolne Spółdzielni Kółek Rolniczych w Kleczewie z siedzibą w Budzisławiu Kościelnym, Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki spółka z o.o. , Wienenberger sp. z o.o. W Honoratce, ENERGIA ML Sp. z o.o. W Zduńskiej Woli.

Najpiękniejszy wieniec wybierała także publiczność. W plebiscycie oddanych zostało 500 głosów. Najwięcej, bo 173 głosy zdobył wieniec przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich z Marszewa. Wśród uczestników głosowania rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody. Nagrodę w plebiscycie publiczności ufundowali wspólnie Danuta i Marek Wesołowscy oraz Ewa i Stanisław Maciejewscy.

źródło: kleczew.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ