Kolejne szczegóły budowy hotelu nad jeziorem

2441
wyświetlenia

Przedstawiamy wypowiedź Pawła Grobelnego, który zajmował się projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu wokół Jeziora Słupeckiego w okolicach at hotel35. Zobaczcie jakie atrakcje nad jeziorem zaplanowaliśmy specjalnie dla Was! Zapraszamy do oglądania!

Poznaj at hotel35

Przedstawiamy wypowiedź Pawła Grobelnego, który zajmował się projektem koncepcyjnym zagospodarowania terenu wokół Jeziora Słupeckiego w okolicach at hotel35. Zobaczcie jakie atrakcje nad jeziorem zaplanowaliśmy specjalnie dla Was! Zapraszamy do oglądania! ???Paweł Grobelny – projektant, kurator wystaw i wykładowca. Studiował na Akademiach Sztuk Pięknych w Poznaniu, Lyonie i Paryżu. Był stypendystą Rządu Francuskiego w Paryżu, programu "Casa de Velazquez" w Madrycie, programu "Młoda Polska" Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz programu "Residency Unlimited" w Nowym Jorku. Laureat międzynarodowych nagród. Więcej o projektancie: www.pawelgrobelny.com

Opublikowany przez at hotel 35 na 10 stycznia 2018

Paweł Grobelny – projektant, kurator wystaw i wykładowca. Studiował na Akademiach Sztuk Pięknych w Poznaniu, Lyonie i Paryżu. Był stypendystą Rządu Francuskiego w Paryżu, programu “Casa de Velazquez” w Madrycie, programu “Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP oraz programu “Residency Unlimited” w Nowym Jorku. Laureat międzynarodowych nagród. Więcej o projektancie:

www.pawelgrobelny.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.