Kolejna porażka Vitcovii Witkowo

147
wyświetlenia

Kolejny trudny mecz zaliczyli podopieczni Jacka Paska. Wiele niewykorzystanych akcji na zdobycie bramki oraz czerwona kartka. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy z Witkowa.

W ubiegłym tygodniu, podopieczni Jacka Paska ulegli w Murowanej Goślinie miejscowej Concordii aż 3:0. W sobotę 9 września piłkarze z Witkowa również nie zaliczyli spotkania na plus, ponieważ zostali pokonani na własnym boisku przez zespół Piast Kobylnica. Pierwsza połowa spotkania była wyrównana, Witkowianie stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje na zdobycie gola lecz obie nie zostały wykorzystane. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

Po ponownym wyjściu z szatni, goście nieco ożywi grę. Po mimo starań piłkarzy z Witkowa, w 55 minucie goście wyszli na prowadzenie 1:0. Vitcovia straciła bramkę ze stałego fragmentu gry, po dośrodkowaniu z narożnika boiska i golu zdobytym przez Adamskiego. Od 70 minuty Witkowianie grali w dziesiątkę, ponieważ brutalnym faulem popisał się Irek Waliszewski, który ujrzał czerwoną kartkę. Taki obrót wydarzeń wykorzystali piłkarze Piasta Kobylnicy, którzy w 83 minucie ponownie wykorzystali dogodną sytuację i strzelili bramkę Witkowianom, ustalając wynik na 2:0.

Vitcovia Witkowo: Damian Dominiak, Dawid Kustra (80’ Bartosz Melewski), Rafał Pietrowski, Irek Waliszewski, Bartosz Sypniewski, Kamil Buczek, Mikołaj Plichta (60’ Radosław Trybuła), Patryk Plusa, Mateusz Pietrowski (65’ Kamil Drahejm), Hubert Mielcarek, Filip Janiszewski (60’ Bartosz Staszewski).