Klip promujący pierwszą płytę Popioła już w sieci!

888
wyświetlenia

Po kilkukrotnym wysłuchaniu redakcja Głosu Słupcy z głębokim przekonaniem poleca pierwszą płytę Popioła każdemu, komu nie są obce ludzkie uczucia. Najnowszy wideoklip “popiół to kot – moje śmieci” – Damiana Popioła Popielarskiego promujący pierwszą płytę artysty już na Youtube.

Zdjęcia do klipu są autorstwa byłego dziecięcego Mistrza Polski w jeździe na deskorolce Dawida Adamczewskiego, a montaż materiału wykonał Damian Popiół Popielarski.
Jak już pisaliśmy płyta zawiera 7 utworów, a dodatkowo na krążku są umieszczone 3 utwory jako bonusowe.
W utworze “moje śmieci” znajdujemy opis realnego życia artysty. Utwór o charakterze opowieści o przeżytym dniu, jakby zbiór wyrwanych fragmentów z codzienności abstrakcyjnego spaceru po Słupcy. Spaceru poza alejkami, poza miejscami dla innych do spacerów stworzonych.
Na czym zatem polega spacer Popioła po Słupcy? Na mijanych po drodze, jak skrawki pejzażu tragicznych zdarzeń w życiu przypadkowych ludzi. Pojawia się refren, w którym autor wyjaśnia sam sobie, czym są wyrwane z kontekstu dnia fragmenty życia w Słupcy.
Całość spaceru poprzez niejeden własny lub niewłasny dzień obrazują smutne ujęcia miasta. Jakby Damian chciał wykrzyczeć z siebie ciążący w nim smutek własnego miasta. Pozostaje zapytać czy do uśmiechu i radości tej samej miejskiej rzeczywistości słupecki artysta nie ma po prostu dostępu,. czy czegoś takiego tutaj po prostu nie ma? Czy poczucie szczęścia, radości z życia w tej, a nie innej rzeczywistości, jest dla Popioła i jemu podobnym nieosiągalna?

Gdzie można kupić płytę:
ZAMÓW EP na popioloficjalnie@gmail.com (LIMITOWANA EDYCJA 100 SZTUK).
Cała płytą dostępna na kanale youtube https://www.youtube.com/popioltokot
Oraz na wszystkich platformach streamingowych – Spotify, Apple Music, iTunes, TikTok/Resso, Google Play/YouTube, Amazon, Pandora, Deezer, Tidal, Napster, iHeartRadio, ClaroMusica, Saavn, Anghami, KKBox, MediaNet, and Instagram/Facebook!

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ