Kiełbowicz w “Jeden z dziesięciu”

2330
wyświetlenia

1 stycznia 2019 w Nowy Rok o 18.55 w TVP 1 odbył się kolejny odcinek znanego teleturnieju Jeden z dziesięciu. W odcinku wziął udział słupczanin Andrzej Kiełbowicz.

Eliminacje do tego programu odbyły się 1 października 2017 roku w Poznaniu , gdzie pomyślnie przeszedł test i czekał na zaproszenie, które otrzymał 7 listopada 2018 roku Nagranie odbyło się 30 listopada w ośrodku regionalnym.
We wtorek 1 stycznia Andrzej Kiełbowicz spróbował swoich sił. Niestety reprezentant Słupcy odpadł w pierwszym etapie.

7 KOMENTARZE

 1. No proszę, niekoronowany wiceburmistrz poległ na tak śmiesznych pytankach. Szanowny panie, troszkę pokory by się przydało. No ale ośmieszać się pan możesz w każdej dziedzinie. Pozostało jeszcze, Jak oni śpiewają, Taniec z gwiazdami czy Idol. Trzeba spróbować.

  • Zdzichu szkoda, że jeszcze nie dopisałeś nazwiska w swoim komentarzu chętnie bym się z tobą spotkał i porozmawiał na ten temat chyba, że umiesz czytać i kupiłeś lokalny tygodnik nazwy nie podaję bo to produkt lokowany i konkurent tam są odpowiedzi na zadane pytania w tym dlaczego nie poszło mi. Analizować potrafię a za dwa lata I wszystko się może zdarzyć…
   .Pozdrawiam
   ps. te trzy wymienione programy nie wchodzą w rachubę bo talentu Anny Jantar nie posiadam ani tańczyć nie potrafię.
   A spróbować to polecam dla Ciebie jechać na eliminacje i wystąpić…

 2. Panie Kiełbowicz, wrzuć pan na luz. Nie podawaj pan do publicznej wiadomości żeś brał udział w czym kolwiek. Powinien pan wiedzieć ze jak sie chce zostać osoba publiczną czy “znaną osobistoscia” to trzeba brać wszystkie komentarze na “klatę”
  Po prostu nie wyszło i juz wie pan ze w tej dziedzinie pan się nie sprawdzisz. Powodzenia w “Jaka to melodia”.

 3. A ja bede bronil tego odwaznego chopaka.Gdyby wygral troche grosza to i tak byscie go do ziemi przybili.Chlopak choc po nim nie widac ma odwaga wystapic w tv a ze mu nie wyszlo to inna sprawa.Mial pecha i tyle.Siary Słupcy nie zrobil bo w kraju mało kto słyszał o naszym miescie.I tak nas kojarza z czekolada na A2.

  • Dziękuję Panie Marianie za miłe słowa. A co do pesymizmu Ona zapraszam na eliminacje do 1 z 10 czy JTM?Temat Jaka to melodia? został zamknięty w tym roku mija 10 lat od mojego debiutu (28.09.2009). Mam nadzieję, że ktoś ze Słupcy spróbuje sił w tym kultowym programie, którego 21 lat prowadzącym był Pan Robert Janowski. Mam nadzieję, że wystąpi w tym roku na Spotkaniu z Folklorem? Serdecznie pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ