Karol Białecki uhonorowany

1639
wyświetlenia

Karol Białecki – przedsiębiorca aktywnie działający na rzecz gminy i miasta Kleczew został uhonorowany tytułem “Zasłużony dla Gminy i Miasta Kleczew”. Wyróżnienie zostało przyznane 28 lipca br, na wniosek burmistrza Marka Wesołowskiego przez Radę Miejską w Kleczewie, a wręczone podczas gminnych dożynek.

Karol Białecki to przedsiębiorca i rolnik, gospodaruje na 66 hektarach. Swoją pierwszą pracę podjął w Spółdzielni Kółek Rolniczych w Budzisławiu Kościelnym. W 1991 roku Karol Białecki wraz z żoną podjęli decyzję o otwarciu sklepu mięsnego w Budzisławiu Kościelnym. Ciężka praca obojga małżonków oraz rzetelność w wybieraniu najlepszych produktów zaowocowały. Od 2004 roku dynamicznie rozwija się sieć Twój Market. Dziś to już 44 sklepy, piekania, cukiernia i masarnia. Firma zatrudnia 1332 osoby, a swoim zasięgiem obejmuje województwa wielkopolskie, kujawsko-pomorskie i łódzkie. Karol Białecki poprzez swoją ekspansywną działalność gospodarczą promuje gminę Kleczew. Przedsiębiorca wspiera także organizacje społeczne przekazując im artykuły spożywcze, aktywnie uczestniczy we wszelkich akcjach charytatywnych.

Dziękując za przyznane wyróżnienie Karol Białecki podkreślił, że to nie tylko jego zasługa i podziękował wszystkim swoim pracownikom za ciężką i rzetelną pracę.

Odznaczenie “Zasłużony dla Gminy i Miasta Kleczew” wręczyli Karolowi Białeckiemu przewodniczący Rady Miejskiej w Kleczewie Maciej Trzewiczyński i burmistrz Marek Wesołowski.

źródło: kleczew.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ