Kandydaci Koalicji Obywatelskiej z powiatu słupeckiego

2145
wyświetlenia

W środę 7 lipca na słupeckim rynku poseł Tomasz Nowak przedstawił podczas konferencji prasowej kandydatów do sejmu Koalicji Obywatelskiej z powiatu słupeckiego.

Piotr Gałan szef PO w powiecie, przewodniczący rady powiatu słupeckiego z ugrupowania Razem dla Powiatu i zarazem dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzałkowie wystartuje z 9 miejsca. Warto dodać, że Razem dla Powiatu w powiecie  słupeckim jest w koalicji z PiS. Co ciekawe w swoich wypowiedziach o polityce krajowej Piotr Gałan wyraźnie krytykuje partię PiS, z którą lokalnie jest w koalicji. Niezwykła polityczna postawa. “Dzisiaj zagrożeniem jest to, że jedna partia weźmie pełnie władzy…”- mówi Piotr Gałan. Partia, której władzę wspomaga będąc z nią w koalicji w Radzie Powiatu w Słupcy.
Kandydować z Koalicji Obywatelskiej będzie także była radna miasta Słupcy Alicja Marek.

Piotr Stróżyk

6 KOMENTARZE

 1. Szok. Piotr Gałan nawija o demokracji. Popis demokracji to pan dał panie Gałan jako przewodniczący Rady Powiatu Słupeckiego, kiedy to nie wprowadził pan, wbrew obowiązującym przepisom, wniosku w przedmiocie mandatów radnej Bobrowskiej – Bartkowiak i radnego Niezbeckiego.
  Panie Gałan, załóżmy, że uzyska pan mandat posła. Jakie będzie pana stanowisko, jeżeli Jarosław Kaczyński będzie szukał koalicjanta? Skoro jest pan zwolennikiem koalicji z PiS na szczeblu powiatowym, to czy będzie pan rozsadzał PO od wewnątrz? Na szczeblu powiatowym działa pan ręka w rękę z PiS, a do parlamentu chce się pan dostać z ramienia PO. Ma pan rozdwojenie rzeczywistości politycznej?

 2. Kandydat na posła powinien być odpowiedzialnym człowiekiem. Troszczyć się o dobro ludzi. Niestety Piotr Gałan nie należy do grona takich ludzi. Kłamie. Oszukuje. Myśli tylko o sobie i o zrobieniu kariery. Jego wypowiedzi są pruderyjne. Jego stosunek do ludzi jest obraźliwy i bezszczelny.

 3. Poziom wykształcenia Pana Piotra Gałana wskazuje na to ze nie powinien obejmowac tak poważnych i odpowiedzialnych funkcji. Myślę że powinien zająć tym co robi najlepiej czyli dmuchac w gwizdek i robic skoki…

 4. Wyżej napisane komentarze, to tylko złośliwość i przekora dla sprawujących władze w naszym powiecie.
  Jak do tej pory nie można nic złego Im zarzucić. Są osobami wykształconymi, inteligentnymi, którym zależy na dobru powiatu.
  Gdyby nie tzw. ” starzy radni “, którzy muszą negować każdą decyzję, to praca by była łatwiejsza i przyjemniejsza. Wiele mądrych i korzystnych dla powiatu spraw by można było załatwić bez problemu i stresu.
  Ludzie, mieszkańcy powiatu, przestańcie w Słupcy patrzeć na przynależność partyjną. Oceniajcie bezstronnie i uczciwie.
  Też jestem przeciwniczką tego co PIS w Warszawie wyprawia, ale nie porównujcie do nich władz słupeckich!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ