Kamena zwycięża w Baja Europe!-Polska odczarowana!

252
wyświetlenia

Nic nie przeszkodziło Tomaszowi Białkowskiemu i Dariuszowi Baśkiewiczowi w wygraniu Baja Europe! Podwójnym wygraniu, bo zwyciężyli w tym rajdzie zarówno w grupie UTV, jak i w klasyfikacji generalnej.

Dzięki temu udało im się także obronić zeszłoroczny tytuł Wicemistrzów Polski w grupie UTV. To wyjątkowo miły akcent na koniec sezonu Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, w którym panowie borykali się z „polską klątwą”. Wreszcie Polska odczarowana!
Tomasz Białkowski i Dariusz Baśkiewicz z Kamena Rally Team przeklinali już tegoroczny sezon Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych i spisywali go na straty, bowiem na każdej z 5 rund tego cyklu prześladowały ich awarie. Ukuli na tę okoliczność nawet pojęcie „polskiej klątwy”. Praktycznie na każdym zagranicznym rajdzie szczęście im dopisywało, za to Polska była dla nich wyjątkowo niegościnna. Ale nie poddali się, postanowili walczyć do końca i z nadzieją na to, że może ostatnia runda okaże się wreszcie przychylna. I warto było! Panowie wygrali rozegraną w miniony weekend w okolicach Żagania Baja Europe – zarówno w grupie UTV, jak i w „generalce”. A jednak! Polska odczarowana!
Więcej informacji znajdziecie tutaj

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ