Kamena Rally Team zwycięża na Węgrzech!

613
wyświetlenia

Trzecia Runda Pucharu Świata FIA po raz kolejny należy do słupczan. Hungarian Baja 2019 kolejna runda Pucharu Świata FIA wymagała sporego wysiłku od naszych zawodników. Pogoda im nie pomagała – 34 stopnie.

Drugiego dnia był odcinek super specjalny oraz ceremonia startu zlokalizowana w starym zamku wieczorem. Na docinku specjalnym startujący z numerem 301 Dirk von Zitzewitz miał poważny wypadek po nim tylko my ukończyliśmy OS SSS który został zatrzymany a następnie przerwany. Trzeciego do pokonania mieliśmy dwa odcinki po 136km, po pierwszym odcinku zajmowaliśmy 3 pozycję ze stratą do lidera 1min 45sek ale już na drugi odcinek uruchomiliśmy dodatkowy Tryb w naszym pojeździe – Styl Portugalskiego Gnoja, co zaowocowało zniwelowaniem straty oraz zbudowaniem przewagi ponad 3min, kosztem podłogi, którą zgubiliśmy gdzieś w okolicach jeziora Balaton – opowiadają na swoim fanpage.

Kolejny dzień, czyli dwa odcinki po 83 km zdecydowały o zwycięstwie Kamena Rally Team w Trzeciej Rundzie Pucharu Świata tym razem na Węgrzech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ