Kadeci SPS Konspol Słupca znokautowali rywala!

644
wyświetlenia

Wyjątkowo optymistyczny mecz zafundowali kibicom siatkówki kadeci SPS Konspol Słupca w spotkaniu z TG Sokół Kępno. Większość członków drużyny kadetów SPS wywodzi się z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3. Wygrali mecz bez większych trudności 3:0.

Podajemy wyniki setów: 25:18, 25;23, 25:13.

Po wielu spotkaniach drużyny kadetów można powiedzieć, że zawodnicy graja z meczu na mecz lepiej. W połowie spotkania w ostatnim secie trener wprowadził na boisko trochę słabszych zawodników. Bardzo dobre posunięcie. Każdy chce się sprawdzić i ma szansę dzięki ograniu na boisku stać się lepszy. Kadeci po wielu porażkach pokazali, że potrafią wygrywać. I to się liczy. Bardzo miłym akcentem była obecność słupeckich siatkarek z gimnazjum podczas spotkania. Chłopaki w przyszłym roku będą się musieli postarać, żeby im dorównać ponieważ ich forma na treningach świadczy o dużych możliwościach słupeckiej drużyny kadetek.

Pomimo ewidentnej przewagi na boisku drużyny słupeckiej mecz wzbudzał emocje i wiele refleksji w publiczności. Fakt, że słupeccy zawodnicy mają zwyżkę formy jest widoczny i cieszy. Cieszy też odwaga trenera, że pozwala grać każdemu widząc, że jego drużyna jest psychicznie gotowa na straty punktów. Można jedynie pogratulować szkoleniowcom.

Piotr Stróżyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.