Kadeci SPS Konspol Słupca znokautowali rywala!

434
wyświetlenia

Wyjątkowo optymistyczny mecz zafundowali kibicom siatkówki kadeci SPS Konspol Słupca w spotkaniu z TG Sokół Kępno. Większość członków drużyny kadetów SPS wywodzi się z oddziałów gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 3. Wygrali mecz bez większych trudności 3:0.

Podajemy wyniki setów: 25:18, 25;23, 25:13.

Po wielu spotkaniach drużyny kadetów można powiedzieć, że zawodnicy graja z meczu na mecz lepiej. W połowie spotkania w ostatnim secie trener wprowadził na boisko trochę słabszych zawodników. Bardzo dobre posunięcie. Każdy chce się sprawdzić i ma szansę dzięki ograniu na boisku stać się lepszy. Kadeci po wielu porażkach pokazali, że potrafią wygrywać. I to się liczy. Bardzo miłym akcentem była obecność słupeckich siatkarek z gimnazjum podczas spotkania. Chłopaki w przyszłym roku będą się musieli postarać, żeby im dorównać ponieważ ich forma na treningach świadczy o dużych możliwościach słupeckiej drużyny kadetek.

Pomimo ewidentnej przewagi na boisku drużyny słupeckiej mecz wzbudzał emocje i wiele refleksji w publiczności. Fakt, że słupeccy zawodnicy mają zwyżkę formy jest widoczny i cieszy. Cieszy też odwaga trenera, że pozwala grać każdemu widząc, że jego drużyna jest psychicznie gotowa na straty punktów. Można jedynie pogratulować szkoleniowcom.