Kabaret Rewers – Skecze okresu pandemii!

1031
wyświetlenia

Artysta kabaretowy pochodzący ze Słupcy od początku pandemii ze sceny przeniósł się ze swoim kabaretem do sieci. Poniżej opowiada o swoich ostatnich skeczach, które na razie można obejrzeć jedynie w internecie.

Jako Kabaret Rewers, mimo braku możliwości bezpośredniego spotkań z widzami przez kwarantannę, opracowaliśmy kilka tekstów komentujących na gorąco czas pandemii. Zarówno nam artystom kabaretowym a zwłaszcza widzom śmiech jest potrzebny by przetrwać w lepszej formie te dziwne czasy.
Zaczęło się od monologu “Dentysta – praca zdalna”. Okazało się że skecz ten stał się hitem gabinetów dentystycznych w całej Polsce. Udostępniano go również w USA.
link poniżej.
Dentysta – praca zdalna

Kabaret Rewers "Praca zdalna – Dentysta" marzec 2020

A wy jak pracujecie zdalnie ? ;)

Opublikowany przez Kabaret Rewers Poniedziałek, 30 marca 2020

Potem napisaliśmy teksy ” Typowy Janusz kontra kwarantanna” Czyli dokąd dzwoni tzw typowy Kowalski w czasie kwarantanny i to opracowaliśmy w kwietniu.

Najnowszy skecz powstał w maju 2020 i nosi tytuł ” Zdalna Praca domowa” czyli jak wygląda w wielu domach pomieszanie zdalnej szkoły ze zdalną pracą. Teskty tradycyjnie pisaliśmy Andrzej Kłos i ja. A w kabarecie wystąpili też Sławomir Kaczmarek I Urszula Zdanowicz-Łabiak.
Czy będą kolejne skecze czasu kwarantanny? Całkiem możliwe, że tak. Pozdrawiam rodzinna Słupcę!

Janusz Rewers

ZOSTAW ODPOWIEDŹ