Jak Sylwester to tylko w Magnacie!

2284
wyświetlenia

Pensjonat Magnat to nowa nazwa i nowy właściciel dla Pałacu Ślubów przy ulicy Słupeckiej w Piotrowicach. Pierwszym poważnym wyzwaniem dla nowych właścicieli będzie oczywiście Sylwester.

 Ekskluzywne menu z produktów najwyższej jakości, ryby wędzone, w galarecie, 4 sztuki mięsa na osobę do obiadu, sałatki, surówki, sosy, i wszystko czego dusza zapragnie. Dla amatorów słodyczy – fontanna z czekoladą. Oprócz tego trunki (0.5 litra na parę), kawa, herbata, napoje bez żadnych ograniczeń. Do tego gwarantowane niespodzianki od nowego szefa kuchni.

 To oczywiście nie wszystko – przecież samym jedzeniem Sylwester nie stoi. O tańce i najlepszą zabawę zadba jeden z najbardziej popularnych zespołów w regionie – zespół Rexon. Przyjemność spędzenia Sylwestra w pensjonacie Magnat to koszt 370 złotych od pary. Więcej informacji, pełne menu sylwestrowe można znaleźć na stronie www.pensjonatmagnat.eu. Można także osobiście skontaktować się z nowym właścicielem, panią Moniką Anklewicz pod numerem telefonu – 880 545 545.

Więcej w najnowszym wydaniu Głosu Słupcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ