IX Bieg o Laur Św.Wawrzyńca, Bieg Rodzinny i inne wyniki – fotogaleria

981
wyświetlenia

W sobotę  5 sierpnia od godziny 14.00 do 19.00 odbyły się jak każdego roku  Biegi Wawrzynkowe. Podczas imprezy przeprowadzono XVIII Młodzieżowy Bieg Wawrzynkowy, IX Bieg Rodzinny, biegi dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych o gimnazjum. Najważniejszym wydarzeniem był bieg na 10 kilometrów O Laur Św. Wawrzyńca.

Podajemy wyniki przeprowadzonych biegów:

IX Bieg o Laur Św.Wawrzyńca zgłosiło się 329 a udział wzięło 277 osób

  1. Tomasz Szymkowiak – Września
  2.  Youriy Blahodir – Winnica
  3. Dmytro Kononov – Donetsk
  4. Paweł Rezulak – Orchowo
  5. Michał Jamioł – Kielce

Najwyższe miejsce słupczanina to 41 a zajął je Mariusz Becelewski.

Mistrzostwa Polski Małżeństw zgłosiło się 70 par

  1. Kotkowscy
  2. Nawroccy
  3. Walczak – Pecyna
  4. Wojtkwiak
  5. Wierzchowscy

XVIII Młodzieżowe Biegi Wawrzynkowe

Przedszkolaki – chłopcy

  1. Kajetan Rąbczewski – Słupca
  2. Mateusz Fichel – Słupca
  3. Raweł Zysk – Wierzbno

Przedszkolaki – dziewczynki

  1.  Karina Janaszak – Słupca
  2. Julia Majewska – Słupca
  3. Nadia Majewska – Słupca

Klasa I SP – dziewczynki

  1. Izabela Nieźwińska – Strzałkowo
  2. Dominika Waszak – Drążna
  3. Zuzanna Mrugalska – Żelazków

Klasa I SP – chłopcy

  1.  Igor Waliński – Słupca
  2. Kuba Kaczorowski – Słupca
  3. Bartek Urbaniak – Słupca

Klasa II SP – dziewczynki

  1. Aleksandra Walerczyk – Słupca
  2. Dominika Woźniak – Słupca
  3. Magdalena Górska – Słupca

Klasa II SP – chłopcy

  1. Kacper Zastawa – Słupca
  2. Łukasz Hyży – Poznań
  3. Bartek Zamiatała – Golina

Klasa III SP – dziewczęta

  1. Sylwia Pawela – Lądek
  2. Agata Hyży – Poznań
  3. Weronika Blimka – Koszuty

Klasa III SP – chłopcy

  1. Filip Mieźwiński – Strzałkowo
  2. Mateusz Rąbczewski – Słupca
  3. Michał Koźliński – Łódź

Klasa IV SP – dziewczęta

  1. Katarzyna Wałęsa – Koźwin Wlkp.
  2. Julia Mieźwińska – Strzałkowo
  3. Marta Kasprzyk – Strzałkowo

Klasa IV SP  – chłopcy

  1. Dawid Olszwski – Zbąszyn
  2. Cezary Śmigielski – Tokarki Pierwsze
  3. Dawid Orchowski – Lądek

Klasa V SP – dziewczęta

  1. Wiktoria Cierniak – Powidz
  2. Weronika Skowrońska – Ostrowo/Powidz
  3. Paulina Majewska – Słupca

Klasa V SP – chłopcy

  1. Sebastian Majewski – Żnin
  2. Jan Durka – Leszno
  3. Janek Szymański – Kleczew

Klasa VI SP i gimnazjum – dziewczęta

  1. Staszak Martyna – Rozalin
  2. Maria Hyży – Poznań
  3. Olga Plewa – Słupca

Klasa IV SP i gimnazjum -chłopcy

  1. Norbert Podborny – Lądek
  2. Bartosz Chmielewski – Turek
  3.  Dawid Piotrowski – Strzałkowo

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ