Herian wycofuje się z plebiscytu “Słupczanin Roku”

1989
wyświetlenia

Bardzo rzadko się zdarza, że osoba nominowana do prestiżowej w mieście nagrody odmawia uczestnictwa. Tym razem nominowany do nagrody “Słupczanin Roku” Krzysztof Herian oficjalnie wycofał swoją kandydaturę.

Po wielu zorganizowanych przez siebie imprezach muzycznych, z których wszystkie zakończyły się sukcesem w postaci wypełnionych po brzegi sal, czy wyprzedanych przed terminem biletach nikogo nie zdziwiła ta nominacja. Po złożeniu w grudniu wypowiedzenia stosunku pracy w słupeckim MDK, w styczniu popularny Krzysiek Herek Herian odmówił uczestnictwa w plebiscycie “Słupczanin Roku”, do którego został nominowany. Oficjalnie przyczynę odmowy uczestnictwa w plebiscycie wyjaśnił w piśmie do organizatorów, które publikujemy poniżej? Na pytanie czy są jakieś głębsze przyczyny wycofania swojej kandydatury odmówił komentarza.

“Nawiązując do zbliżającej się Gali “Słupczanin Roku” chciałbym wycofać kandydaturę mojej osoby. Jest to moja osobista decyzja. Wszystkie moje projekty i działania muzyczne w mieście Słupca tworzyłem z kolegami muzykami i osobami bardzo mi przychylnymi i pomocnymi. Dlatego, gdyby nie cały nasz zespół ponad 40 osobowy, nie tylko muzyków i wokalistów ale i techników i akustyków, firm cateringowych, sponsorów i wielu, wielu innych , te projekty w Słupcy nie miałyby miejsca. Jestem im za to bardzo wdzięczny.

Organizacja i pomysły to jedno, a wykonanie, to końcowy efekt całej ekipy. Bardzo mi miło, że Pan Andrzej Kiełbowicz nominował mnie do tak prestiżowej nagrody jaką jest “Słupczanin Roku”. Cieszę się, że znalazłem się w gronie wspaniałych kandydatów, ale będzie mi bardzo miło gdy tę nagrodę otrzyma ktoś bardziej zasłużony dla naszego miasta, a ja będę dalej mógł z całym zespołem tworzyć kolejne projekty w Słupcy i nie tylko.

Z poważaniem Krzysztof Herian”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ