Grom przegrywa w Rawiczu 3 punktami!

123
wyświetlenia

Po bardzo emocjonującym i wyrównanym meczu STK GROM Słupca przegrał z RKKS RAWIA Rawicz na wyjeździe tylko 3 punktami…

Od samego początku spotkania do samego końca wynik oscylował w okolicach remisu. Żadna ze stron nie uzyskała przewagi większej niż kilka punktów.
W pierwszej połowie ze świetnej strony pokazał się nowy zawodnik Jany Adam, popisując się doskonałą skutecznością w ataku, w szczególności zza linii 3 punktów. W pierwszych dwóch kwartach Adam zdobył aż 21 punktów.
Trzecia kwarta była ozdobą tego meczu, oba zespoły rzuciły w niej po 27 punktów. W tej części meczu Grom trafił 5 rzutów za 3 punkty, co pozwoliło uzyskać ostatnie w tym meczu prowadzenie.
Ostatnia kwarta zdecydowanie była z jedną z najlepiej rozegranych w obronie przez słupecki zespół. W ciągu 2 ostatnich minut, aż czterokrotnie udało się im wymusić straty u przeciwnika. 30 sekund przed końcem Dariusz Rosołowski trafieniem za 3 punkty ustalił wynik spotkania na 78:81. Po udanej akcji w obronie mieli jeszcze szansę wyrównać stan meczu, jednak piłka nie znalazła drogi do kosza…

Już w najbliższą niedzielę o 13:00 w Słupcy podejmiemy nowy zespół w 3 lidze Rycerzy Rydzyna.