GROM przegrywa w Gnieźnie z MKK Sklep Polski

120
wyświetlenia

W niedzielę 28 października słupecka drużyna koszykówki przegrywa w Gnieźnie w 3 kolejce rozgrywek III Ligi. MKK Sklep Polski Gniezno 112:75 STK Grom Słupca

Statystyki: Krystian Ka Wu Wawrzyniak (23pkt, 7zb, 80% skuteczności!!!), Hubert Piątek (20pkt w tym 2×3, 7zb), Adam Wyrozumialski (12pkt w tym 1×3, 4zb), Krzysztof Filipiak (10pkt w tym 1×3), Filip Mikolajewski (2pkt, 5zb), Paweł Sulinowski (2pkt, 5zb), Michał Kropski (2pkt, 3zb, 4a), Bartłomiej Szymański (2pkt, 3zb), Konrad Wiśniewski (2pkt, 2a) oraz Piotrek Laube i Kuba Żóbr Walisiewicz.

Piszą na swoim profilu:
Trzeci mecz sezonu rozegraliśmy w Gnieźnie z miejscowym MKK Sklep Polski. Od samego początku zawodnicy z Gniezna postawili wysoko poprzeczkę ale dzięki bardzo skutecznej grze w ataku dwóch naszych najlepszych strzelców Krystiana Wawrzyniaka i Huberta Piątka przez całą pierwszą połowę byliśmy blisko remisu. Od trzeciej kwarty na boisku zaczęła rządzić walka, po obu stronach było bardzo dużo fauli o czym świadczy fakt, że po 4 minutach obie drużyny przekroczyły limit fauli. Sędziowie mieli duży problem z zapanowaniem nad boiskowymi wydarzeniami. Po kilku niezrozumiałych decyzjach i w sumie 7 faulach technicznych obie strony skupiły się na walce z sędziami. W konsekwencji wcześniejszych wydarzeń, aż 4 naszych zawodników z pierwszej piątki przekroczyło limit fauli, przez co przeciwnik wyrobił dość dużą przewagę i utrzymał ją do końca meczu… Mimo to jesteśmy zadowoleni z zaangażowania i postępów jakie robimy! W każdym kolejnym meczu jest coraz więcej dobrych i bardzo dobrych fragmentów.

Następny mecz już 10 listopada. Do Słupcy przyjedzie MKS Września! Zapraszamy!