Festyn w Kamieniu na rozpoczęcie wakacji

513
wyświetlenia

Wraz z sołtysem, radą sołecką i paniami z Koła Gospodyń Wiejskich OSP JOT KSRG Kamień byli organizatorami festynu z okazji rozpoczęcia wakacji. Impreza odbyła się 22 czerwca. Uczestniczyło w niej około 90 dzieci wraz z rodzicami. Festyn został zorganizowany dzięki pieniądzom z funduszu sołeckiego.

Dla najmłodszych było przygotowane wiele atrakcji. Dzieci bawiły się na dmuchanym zamku i zjeżdżalni, był darmowy popcorn, hot-dogi i napoje. Dla rodziców była przygotowana kawa, herbata i ciastka. Oprawą muzyczną imprezy zajął się Patryk Kujawa.

Wóz strażacki pojawił się na festynie jako jedna z wielu atrakcji. Druhowie prezentowali sprzęt używany w czasie akcji ratowniczo – gaśniczych. Dzieci wraz z rodzicami mogły wejść do wozu i założyć hełm.

Wieczorem dla dorosłych odbył się grill.
Strażacy dziękują panom, którzy go obsługiwali, Romanowi Śmielkiewiczowi i Henrykowi Marchlewiczowi. Sponsorami festynu była Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Tech – Poż w Kamieniu, Żaneta Sarbak, Łukasz Graczyk, Tomasz Kudlewski i Zbigniew Rachuba.

Podziękowania należą się również paniom z KGW za pomoc w przygotowaniu imprezy,  Małgorzacie Ruminkiewicz, Joannie Wróblewskiej, Joannie Balcerzak, Annie Pigłowskiej, Zuzannie Ślebioda i Beacie Burzawa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ