Festyn Rodzinny Przedszkola Gminnego w Piotrowicach

1597
wyświetlenia

W sobotę 9 czerwca 2018 na boisku wiejskim w Piotrowicach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez dyrekcję, pracowników i rodziców Przedszkola Gminnego w Piotrowicach. Atrakcji nie brakowało, a wszystkim dopisywały dobre humory. Pogoda sprzyjała wspólnej zabawie, która trwała do późnych godzin wieczornych.

Festyn rozpoczął się występami przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Po występach na twarzach rodziców zauważyć można było wzruszenie i dumę ze swoich pociech.
Dla dzieci wiele atrakcji przygotowały panie z Dino Świat w Słupcy m.in.: dmuchane zamki, zjeżdżalnie, watę cukrową, popcorn, malowanie twarzy, zwierzątka z baloników. Błysk w oczach dzieci wywołał wjazd motocyklistów z Konina.
Zadbano również o odpowiedni posiłek. Wszyscy mogli posilić się grillowaną kiełbasą, grochówką, chlebem ze smalcem i ogórkiem, gzikiem z pyrami oraz ciastem, kawą i herbatą.. Przy organizacji strefy gastronomicznej pomogli rodzice oraz pracownicy przedszkola.

Nie mogło zabraknąć losowania nagród. Z wielką radością odbierano nagrody w postaci bonów do pizzerii, sali zabaw „Fabryka Wrażeń” oraz voucherów do salonu fryzjerskiego. Nagrodą główną był rower ufundowany przez Grażynę Kazuś – wójt Gminy Słupca oraz tablet ufundowany przez Katarzynę Błaszczyk – radną Gminy Słupca. Festyn zakończył się wspólną zabawą taneczną do północy z zespołem „Estragon”.

Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na doposażenie oraz remont Przedszkola Gminnego w Piotrowicach.

Festyn rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę. Dzięki współpracy i zaangażowaniu wielu osób udało się go zorganizować z rozmachem i z wieloma atrakcjami. Organizatorzy dziękują wszystkim sponsorom, rodzicom oraz przyjaciołom przedszkola za pomoc i wsparcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ