Emil Wojtczak z najlepszym wynikiem

1489
wyświetlenia

Na terenie Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu rozegrane zostały wojewódzkie eliminacje VII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2014”. W zawodach udział wzięło 60 policjantów – finalistów wcześniej rozgrywanych eliminacji na szczeblu komend miejskich i powiatowych policji.

Sierż. sztab. Emil Wojtczak z Posterunku Policji w Zagórowie zajął II miejsce. Reprezentujący słupecką  komendę policji funkcjonariusz zdobył tyle samo punktów co zwycięzca, a o zdobyciu II miejsca zadecydował czas rozwiązania testu.

Emil Wojtczak w konkursie dzielnicowych osiągnął najlepszy wynik na teścieZawody składały się z dwóch etapów. W pierwszym etapie dzielnicowi zmierzyli się z testem wiedzy zawodowej obejmującym szeroko rozumianej problematyki służby prewencyjnej. Następną konkurencją była symulacja przyjęcia klienta – mężczyzny zgłaszającego zakłócenia ciszy i spokoju w porze nocnej przez osobę nieletnią. Członkowie komisji sędziowskich bardzo wysoko oceniali stopień przygotowania zawodowego startujących w zawodach policjantów. Najlepsi z rywalizujących na etapie eliminacji wojewódzkich dostąpią zaszczytu reprezentowania garnizonu wielkopolskiego Policji w finałach ogólnopolskich tych zawodów organizowanych przez Szkołę Policji w Katowicach w dniach od 13 do 15 października tego roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ