Ekonomik dla kobiet i dzieci w Ugandzie!

354
wyświetlenia

Ekonomik dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do udanej akcji – zbiórki na rzecz utrzymania schroniska w Ugandzie, przeznaczonego  dla kobiet i dzieci, które doświadczyły przemocy.

Z inicjatywy Ekonomika w grudniu 2019 r. w kinie Sokolnia odbył się pokaz filmów w ramach Festiwalu Filmów Dokumentalnych Human Doc. Fundację reprezentowała psycholog Iza Żbikowska, która poprowadziła z uczestnikami  dyskusje dotyczące stereotypów i uprzedzeń oraz tego jak się im przeciwstawiać. W pokazie wzięła udział młodzież słupeckich szkół: Szkoły Podstawowej Nr 1, Szkoły Podstawowej Nr 3, Zespołu Szkół Zawodowych, Liceum Ogólnokształcącego oraz najliczniej z Zespołu Szkół Ekonomicznych. Uczniowie uczestniczący w pokazie wsparli  jeden z projektów Fundacji – zbiórkę na rzecz utrzymania schroniska w Ugandzie, przeznaczonego  dla kobiet i dzieci, które doświadczyły przemocy. Łącznie zebrano i wpłacono na konto Fundacji 750 zł.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do udanej akcji. W podanym poniżej linku znajdziecie opis, jak zostały wykorzystane przekazane m.in. przez nas środki.

http://humandoc.pl/humandoc-dla-ugandy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ