Egzamin na Kartę Rowerową w SP w Koszutach

319
wyświetlenia
smart

Z rowerem za pan brat. Tak mogą powiedzieć już uczniowie klasy IV Szkoły Podstawowej im. J. Janika w Koszutach. W tym tygodniu obchodzili Światowy Dzień Roweru. Aby móc się poruszać po drogach rowerem musimy posiadać uprawnienia. Dlatego uczniowie klasy IV 5 czerwca 2020 r. zdali swój pierwszy egzamin w życiu – egzamin na kartę rowerową.

Egzamin praktycznej jazdy rowerem został przeprowadzony przez nauczyciela techniki w ramach konsultacji przedmiotowych z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa obowiązujących w czasie pandemii. Czwartoklasiści bardzo poważnie potraktowali sprawdzian umiejętności jazdy na rowerze. Wszyscy wypadli celująco. Pierwszą część teoretyczną uczniowie zdali podczas nauczania zdalnego na platformie EDUELO.
Teraz czekają na wydanie dokumentu karty rowerowej. Mamy nadzieję, że w czasie zbliżających się wakacji będą mogli wyruszyć na rowerowe szlaki turystyczne. Jazda rowerem to przede wszystkim świetna zabawa oraz doskonały sposób na zachowanie dobrej kondycji i zdrowia.
Życzymy szerokiej drogi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ