Dziewczyny SPS-u złotymi medalistkami Ogólnopolskiego Turnieju Juniorek

837
wyświetlenia

W poprzednim tygodniu Weronika Antczak ( SPS Słupca ) i Klaudia Prządka (Środa Wlkp.) zostały złotymi medalistkami Juniorskiej Bella Plaży Gotyku 2018 w Toruniu. Dziewczyny w sezonie wakacyjnym grają w parze jako Top Dent Beach Volleyball Team.

W półfinale pokonały parę z SMS PZPS Spała Perowicz/Herman 2:1 (18:21,21:10,15:12) We finale wygrały z parą z Ostródy 2:0.
Były to bardzo zacięte mecze, z których na pewno dużo się nauczyłyśmy i zdobyłyśmy cenne doświadczenie. Był to fantastyczny turniej, organizatorzy również spisali się na medal! – piszą na swoim funpage.

Niedawno Weronika Antczak i Klaudia Prządka jako SPS Słupca zostały wicemistrzem Wielkopolski juniorek w plażowej piłce siatkowej! Zawody odbyły się we Wrześni z udziałem 14 par. Po dwóch wygranych meczach z parą ze Środy Wielkopolskiej i Wrześni grały półfinał z parą Adamek/Walendowska z Jankowa Przygodzkiego. Po zwycięstwie 2:0 spotkały się we finale z parą kadrową Gierczyńska/Jundziłł, które reprezentują klub z Szamotuł.
Niestety nie udało nam się pokonać tej dobrze dysponowanej pary, ale cieszymy się ze srebra , które odbędą się już za 3 tygodnie – piszą dziewczyny.
Zawodniczki dziękują swoim sponsorom, firmom Top Dent, oraz Kamena za wsparcie i możliwość gry.

Jestem bardzo dumny,że mogę wspierać te dziewczyny.To doskonała promocja miasta i naszego klubu.Warto inwestować w młodzież – komentuje sukcesy młodych siatkarek sponsor Michał Ziemski.

Wicemistrzynie Wielkopolski juniorek w plażowej piłce siatkowej i awans do półfinału MP juniorek.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ