Dzień Kobiet w Przedszkolu w Młodojewie

723
wyświetlenia

12 marca 2019 dzieci z Przedszkola z Młodojewa odwiedziły policjantów z Powiatowej Komendzie w Słupcy.

W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały okazję porozmawiać z policjantem oraz zobaczyć jak wygląda ich miejsce pracy. Przedszkolaki zostały oprowadzone przez policjanta po budynku Komisariatu Policji w Słupcy, odwiedziły dyżurkę gdzie mogły przyjrzeć się z bliska pracy dyżurnego. Zobaczyły wyposażenie policjanta oraz sprzęt jakim dysponuje policja na co dzień. Przy okazji odwiedzin policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa na drodze, w domu i przedszkolu. Podczas spotkania przedszkolaki zadawały mnóstwo ciekawych pytań i wykazywały się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Wizyta w Państwowej Komendzie w Słupcy zastała zakończona podziękowaniem dla Pana Komendanta i jego pracowników oraz pamiątkowym zdjęciem.
Z okazji obchodów Dnia Kobiet w przedszkolu dzieci po wizycie w komisariacie udały się na plac zabaw w Słupcy do „Dino Świat”. Największą atrakcją dla dzieci był tor przeszkód, choć zainteresowaniem cieszyły się także między innymi kącik kuchenny, kącik majsterkowicza i basen z piłeczkami. Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie kredkami na twarzach dzieci postaci z bajek. Trochę zmęczone ale zadowolone i szczęśliwe wróciły do przedszkola.
Po posiłku chłopcy wręczyli swoim koleżankom z okazji Dnia Kobiet słodki upominek. Ten dzień dla przedszkolaków był pełen atrakcji i wrażeń.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ