Dzień Edukacji w Drążnej-„Kredki zamiast kwiatków”

478
wyświetlenia

„Kredki zamiast kwiatków”. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Polskich Noblistów w Drążnej postanowili włączyć się w zbiórkę organizowaną przez Oddział Dziecięcy słupeckiego szpitala.

Zamiast tradycyjnych kwiatów, otrzymali zgodnie z wcześniejsza prośbą – kredki, pisaki, bloki rysunkowe, które zostaną przekazane do szpitala wraz z grami, puzzlami zebranymi wcześniej podczas zbiórki organizowanej w naszej szkole. Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich uczniów złożył dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły najserdeczniejsze życzenia. Do życzeń przyłączyli się także przedstawiciele Rady Rodziców, którzy aktywnie wsparli akcję nauczycieli „Kredki zamiast kwiatków”.
Na zakończenie spotkania dyrektor Danuta Samul wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły życząc wszystkim dalszych sukcesów.
Nauczyciele dziękują uczniom i rodzicom za zrozumienie i przyłączenie się do akcji. Mamy nadzieję, że zebrane materiały przyczynią się do poprawy samopoczucia małych pacjentów słupeckiego szpitala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ