Dwa lata słupeckiego Klubu Mam

502
wyświetlenia

Słupecki Klub Mam w sobotę 3 listopada o 15.00, obchodził uroczystość dwóch lat działalności. Pierwszy raz spotkali się pod koniec października 2016. Niektóre mamy są z nimi od tamtego momentu, inne dołączyły później.

Jest nam bardzo miło, że mogłyśmy w taki huczny sposób uczcić nasze święto, a to dzięki wsparciu Fundacji Santander. Odśpiewałyśmy sobie sto lat i świetnie się bawiłyśmy – mówi Alicja Hławka.
Wydarzenie było bezpłatne dla rodzin mam z stowarzyszenia. W ciągu dwóch lat zorganizowały około setki wydarzeń, spotkania z gośćmi specjalnymi tj. fizjoterapeutki kobiet ciężarnych i po porodzie, fizjoterapeutki dziecięce, warsztaty montessori, andrzejki, dzień babci i dziadka, mikołajki, warsztaty coachingowe, zajęcia plastyczne, wyjścia na inne spotkania, chociażby do sal zabaw, sali z gąbki w SOSW w Słupcy, spacery nad jezioro słupeckie i na place zabaw. Korzystały również z dotacji z Urzędu Miasta i innych zewnętrznych grantów. 24 listopada kończą projekt “Mamy dla mam! Rozwój młodej organizacji pozarządowej”.
Na najbliższe spotkanie zaprosiły gościa specjalnego – pisarkę, programistkę i modelkę Sylwię Błach. Spotkanie organizują w Kinie za Rogiem, niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat. W związku z sobotnimi urodzinami, mają do rozdania 3 wejściówki (2 dla dzieci i 1 dla osoby dorosłej) do sali zabaw Fantazja! Szczegóły znajdziecie na fanpage’u Klubu Mam na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ