Dwa lata słupeckiego Klubu Mam

311
wyświetlenia

Słupecki Klub Mam w sobotę 3 listopada o 15.00, obchodził uroczystość dwóch lat działalności. Pierwszy raz spotkali się pod koniec października 2016. Niektóre mamy są z nimi od tamtego momentu, inne dołączyły później.

Jest nam bardzo miło, że mogłyśmy w taki huczny sposób uczcić nasze święto, a to dzięki wsparciu Fundacji Santander. Odśpiewałyśmy sobie sto lat i świetnie się bawiłyśmy – mówi Alicja Hławka.
Wydarzenie było bezpłatne dla rodzin mam z stowarzyszenia. W ciągu dwóch lat zorganizowały około setki wydarzeń, spotkania z gośćmi specjalnymi tj. fizjoterapeutki kobiet ciężarnych i po porodzie, fizjoterapeutki dziecięce, warsztaty montessori, andrzejki, dzień babci i dziadka, mikołajki, warsztaty coachingowe, zajęcia plastyczne, wyjścia na inne spotkania, chociażby do sal zabaw, sali z gąbki w SOSW w Słupcy, spacery nad jezioro słupeckie i na place zabaw. Korzystały również z dotacji z Urzędu Miasta i innych zewnętrznych grantów. 24 listopada kończą projekt “Mamy dla mam! Rozwój młodej organizacji pozarządowej”.
Na najbliższe spotkanie zaprosiły gościa specjalnego – pisarkę, programistkę i modelkę Sylwię Błach. Spotkanie organizują w Kinie za Rogiem, niedługo pojawi się więcej informacji na ten temat. W związku z sobotnimi urodzinami, mają do rozdania 3 wejściówki (2 dla dzieci i 1 dla osoby dorosłej) do sali zabaw Fantazja! Szczegóły znajdziecie na fanpage’u Klubu Mam na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.