Dni Otwarte połączone z feriami w Jarzębince

910
wyświetlenia

W dniach 21 – 25 stycznia w przedszkolu “Jarzębinka” odbyły się Dni Otwarte dla wszystkich chętnych, którzy chcieli nas odwiedzić. Spotkania odbywały się od 9.30 – 11.30. 

W tym czasie przyszłe przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami miały możliwość zobaczyć, jak wygląda nasze przedszkole, przeżyć wspólne zabawy z rówieśnikami oraz wziąć udział w zajęciach i zabawach przeprowadzonych przez nauczycieli. Dzieci poznały atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu (m.in. były to: zajęcia muzyczne, sensoryczne, plastyczne, ruchowe, zabawy tematyczne, zabawy z językiem angielskim, konstrukcyjno-manipulacyjne z wykorzystaniem: klocków, puzzli, układanek, brały także udział w doświadczeniach i zabawach badawczych oraz w zabawach z chustą animacyjną).
Na maluchy czekało również wiele niespodzianek: suchy basen z piłeczkami, bańki mydlane oraz słodki kącik dla łasucha. Jednak największą atrakcją dla najmłodszych był bal karnawałowy, który odbył się na zakończenie dni otwartych. Dzieci zabawiał wesoły miś oraz klaun. Na koniec balu każde dziecko otrzymało kolorowy balonik. Dni otwarte pozwoliły przedstawić placówkę jako środowisko optymistyczne, przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby i wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.

Bardzo miło było nam gościć wszystkie dzieci oraz ich opiekunów. Mamy nadzieję, że miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w ich pamięci do września, gdy wrócą do nas jako przedszkolaki. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ