Daj się porwać

2924
wyświetlenia

Porwanie na życzenie? Kontrolowana dawka adrenaliny? Ekstremalne sytuacje według ściśle opracowanego, nieznanego uczestnikom scenariusza? To możliwe! Przedstawiamy naszym Czytelnikom nie powtarzalną możliwość wzięcia udziału w „Porwaniu”. O całości z Filipem Muszyński rozmawia Dariuszem Mitręgą – właścicielem firmy Survival Team.

01Skąd pomysł na „Porwanie”?

-Skąd pomysł na grę „Porwanie”? Tak naprawdę to trudno w tej chwili precyzyjnie określić ; spotkanie kumpli survivalowców i ze służb różnych, ukierunkowanych w swoim działaniu na zapewnieniu obywatelom szeroko pojętego bezpieczeństwa, rozmowy o różnych aspektach survivalu, szkół przetrwania, sytuacji ekstremalnych i wysoko stresujących… Omawialiśmy aspekty szkolenia S.E.R.E – Survival, Evasion, Resistance and Escape – przetrwanie, unikanie, opór w niewoli oraz ucieczka po czym postanowiliśmy stworzyć scenariusz gry tak realistycznej, że biorący w niej udział uczestnik z pewnością na własnej skórze będzie mógł się przekonać co może czuć ofiara porwania i jak mało komfortowe bywają warunki w których przetrzymuje się porwane osoby.

Jakie wymogi trzeba spełnić, by wziąć udział w tej niecodziennej przygodzie? Do kogo jest kierowane, jakiej grupy wiekowej? Gdzie będzie się odbywać?

-Od kandydata na uczestnika gry „Porwanie” oczekujemy przede wszystkim pełnoletniości – to warunek od którego nie ma odstępstwa, ponadto bardzo dobry stan zdrowia psychicznego i fizycznego potwierdzony przez lekarza rodzinnego lub medycyny pracy na odpowiednim dokumencie. Nie ma granicy wieku, trzeba jednak pamiętać o warunkach wstępnych o których wcześniej wspomniałem. Gra „Porwanie” prowadzona będzie w kompleksie leśnym Puszczy Noteckiej na terenie powiatu międzychodzkiego.

Czym tak naprawdę jest „Porwanie”? Co czeka na uczestników? Wszystko przebiega według ściśle ustalonego scenariusza, czy jest tutaj miejsce na odsetek improwizacji?

-Porwanie jak już wspomniałem na wstępie to bardzo realistyczna gra symulacyjna, ale proszę tak do końca nie być przekonanym o tym ,że uczestnik jest tylko graczem , ponieważ może się okazać ,że w pewnym momencie zatraci poczucie gracza w zabawie symulacyjnej i stanie się uczestnikiem walki o przetrwanie w bardzo realistycznym świecie. Grze towarzyszy bardzo wysoki poziom adrenaliny i nie ukrywajmy – stresu z którym uczestnik musi sobie poradzić aby przetrwać . Na uczestnika czeka niesamowita przygoda i próba jakiej podejmuje się dobrowolnie po to aby sprawdzić samego siebie , swoje słabe i mocne strony, swoją wole przetrwania i przeżycia niezapomnianej przygody którą będzie długo pamiętał. Gra jest dopracowana w każdym szczególe i nie ma miejsca na najdrobniejszy przejaw improwizacji , proszę pamiętać, że uczestnicy wykazują w stosunku do organizatorów bardzo wysoki poziom kredytu zaufania, chcą się dobrze bawić, przeżyć przygodę może i nawet swojego życia, ale wierzą, że są w rękach profesjonalistów i poza stresem i adrenaliną oraz pewnymi mało komfortowymi aspektami gry, nie grozi im żadne śmiertelne niebezpieczeństwo lub utrata zdrowia.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w „Porwaniu”?

-Aby wziąć udział w grze należy zgłosić się mailowo na adres organizatora imprezy czyli firmę Survival Team mając już za sobą spotkanie u lekarza rodzinnego lub medycyny pracy potwierdzające zdolność do wysiłku, wypełnić test przygotowany przez grupę psychologów firmy Survival Team i wpłacić kwotę 1.000 zł brutto na konto firmy.

Dziękuję za spotkanie

Rozmawiał Filip Muszyński

 

Adresy do kontaktu: survivalteam@survivalteam.pl

Strona: www.survivalteam.pl

Zapraszamy również na naszego facebooka: www.facebook.com/survivalteampoland

Kontakt i więcej informacji:  Darek Mitręga 661 217 842, Dawid Marciniak 695-853-687

ZOSTAW ODPOWIEDŹ