Cienin Kościelny / Wybrano rodzica na konkursowe obrady

1206
wyświetlenia

W przedszkolu w Cieninie Kościelnym odbyło się zebranie rodziców w celu wyłonienia reprezentanta do komisji konkursowej na dyrektora placówki.

Zebranie było efektem spotkania rodziców sprzed kilu tygodni (styczeń 2016) w sprawie informacji, które dotarły do Urzędu Gminy i naszej redakcji. Część rodziców miała sporo uwag co do pracy pani dyrektor cienińskiego przedszkola. Podczas zebrania pojawiły się zarzuty co do pracy pani dyrektor oraz jej podejścia do dzieci.

I wróciliśmy. W piątek w jednej z sal odbyło się zebranie, o którym byli powiadomieni wszyscy rodzice. Niestety, coś jest nie tak z cienińską frekwencją. Na styczniowym zebraniu zaledwie 9 osób. Na tym z piątku – 15. Dzieci jest ponad dwukrotnie więcej. Powoduje to problem z oceną sytuacji. Z jednej strony na piątkowym zebraniu pojawiły się nowe osoby, które jasno postawiły sprawę, że pani dyrektor nie powinna już dalej pełnić swoich funkcji, z drugiej strony pojawiły się głosy, że praca dyrektor Danuty Durczyńskiej jest dobra i nie ma co do niej zarzutów.

więcej w Głosie Słupcy

1 KOMENTARZ

  1. W jaki sposób rodzice zostali poinformowani o zebraniu? W pierwszym artykule napisane było iż do rodziców dzieci zostaną wysłane imienne zaproszenia. Ja takowego zaproszenia nie otrzymałam i o zebraniu nie wiedziałam a bardzo na nie czekałam i chciałam wziąć w nim czynny udział. Bardzo mi przykro z takiego obrotu sprawy. Myślę że to tłumaczy frekwencje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ