Ciążeń Mistrzem Powiatu Słupeckiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt

341
wyświetlenia

Szkoła Podstawowa w Ciążeniu zwyciężyła w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Podopieczne Marcina Pietrzaka pokonały w finale Powidz 2:1 oraz Zagórów 3:0.

Zawody rozegrane zostały 06 marca 2020 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ostrowitem, w godzinach 9.30-14.00. W mistrzostwach udział wzięło 93 zawodniczki, z 9 szkół podstawowych Powiatu Słupeckiego.

Kolejność końcowa:
1 Ciążeń
2 Powidz
3 Zagórów
4-6 Strzałkowo, Cienin Zaborny, Ostrowite
7-9 Lądek, Giewartów, SP-3 Słupca

Awans do Finału Rejonowego wywalczyła Szkoła Podstawowa w Ciążeniu, w składzie: Martyna Koziel, Paulina Król, Daria Matecka, Martyna Mieloch, Natalia Nowak, Marcelina Nowicka, Julia Siuba, Agata Spławska, Gabriela Zaparta Nauczyciel: Marcin Pietrzak
Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy trzy najlepsze drużyny puchary, ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Słupcy. Mistrzostwa przygotował i przeprowadził Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy, przy współpracy z nauczycielem wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Ostrowitem.