Chcą utworzyć Dom Seniora w Słupcy

1013
wyświetlenia

Władze Miasta Słupca złożyły projekt do “Działania 7.2.2 Usługi społeczne i zdrowotne na utworzenie Domu Seniora i na usługi opiekuńcze dla seniorów i podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy społecznej”. Koszt projektu to ok. 2 mln zł. Wkład własny ok. 100 tys. zł.

5 KOMENTARZE

  1. Wyjatkowy optynizm wsrod wladz miasta.Macie 100tys wkladu wlasnego a chcecie inwestycji za 2mln? Ja tez planuje zainwestowac w zakup mercedesa za 100tys ale mam narazie wkladu wlasnego ……100zl.Czy to nie to samo? Poczekajcie az zakonczy sie basen i szpital bo zaraz sie okaze ze braknie na wszystko.Ja bym seniorom nieba uchylil bo na to zasluguja ale czy nie lepiej pomyslec o ulicy sikorskiego czy o rewitalizacji rynku by po “wizytowce miasta”w blocie nie chodzic ?

  2. Wspaniaľa inisjatywa, tym bardziej, że nasze społeczeństwo się starzeje I nie jednokrotnie nasi seniorzy są samotni I schorowani. Popieram!

  3. Na terenie Słupcy obok targowiska miejskiego naprzeciw ZUS znajduje się budynek, któremu kilka lat temu została wyremontowana elewacja i nadal stoi pusty a własnością jest starostwa powiatowego. Czy nie należałoby w porozumieniu z miastem utworzyć powiatowo-miejskiej instytucji Centrum Seniora?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ