Burmistrz zaprasza na oficjalne otwarcie placów zabaw

1241
wyświetlenia

Burmistrz Miasta Słupcy Michał Pyrzyk serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi na oficjalne przekazanie mieszkańcom miasta dwóch nowych placów zabaw. Uroczystość odbędzie się w poniedziałek, 8 lipca 2019 o godz. 14:00 na placu przy Alei Tysiąclecia w Słupcy (obok pumtracka).

Na dzieci czeka moc atrakcji i pełna wrażeń niezapomniana zabawa. Włodarze miasta wyznaczyli lokalizację placów – pierwszy w okolicy stawku przy ul. Koszuckiej, a drugi na dawnym amfiteatrze przy Alei Tysiąclecia. Podczas uroczystości inauguracyjnej Burmistrz Miasta Słupcy, przekaże place zabaw najmłodszym. Place zabaw wyposażone będą w nowoczesne, certyfikowane urządzenia, które zapewnią dzieciom bezpieczeństwo podczas zabawy. Na jednym z placów znajdzie się m.in. linarium, huśtawka dla osób niepełnosprawnych, zestaw zabawowy przypominający okręt jednomasztowy, zestaw integracyjny – przystań, zestaw sprawnościowy oraz wiele różnorodnych i kolorowych przyrządów.
Na uroczystość otwarcia placów zabaw Gospodarze Miasta przygotowali dla wszystkich dzieci, które wezmą w niej udział, moc atrakcji i pełną wrażeń zabawę. Poniedziałkowe popołudnie umilać będą najmłodszym mieszkańcom Słupcy osoby wcielające się w postaci z bajek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ