Budowa krytej pływalni w Słupcy

3094
wyświetlenia

W tym tygodniu część prac ziemnych została zakończona. Aktualnie jest wylewany tak zwany chudy beton pod ławy fundamentowe. Prace przebiegają według zaplanowanego harmonogramu.

Stan zaawansowania prac na 12 września 2018
1. Wykonane wykopy pod budynek basenu (bez łącznika);
2. Przygotowane wykopy pod chudziaki pod budynek basenu (bez niecek basenowych);
Wykopy oraz badania geologiczne odebrane przez Inspektora nadzoru;
3. W dniu dzisiejszym ma być lany chudy beton pod ławy fundamentowe w obrębie budynku basenu oraz ma dotrzeć stal zbrojeniowa.

 

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem jak to jest z tym tempem robót ale ja tam codziennie przejezdzam i ciągle się kręci 4-5 pracowników.Dla mnie to źadne tempo.Pogoda piękna a tam wygląda jakby wakacje się przedluzyly.Mam nadzieję ze termin zostanie d otrzymany bo obawiam się ze ta inwestycja czkawką się nam wszystkim odbije.Słupca to miasto budowlańców i nas frazesami nikt nie mami ze idzie to zgodnie z planem.To nie komuna ze wystarczy napisać iż “negocjacje odbyły się w przyjaznej atmosferze a tempo robót prze2yźsza standardy swiatowe”.Moim zdaniem jest wolno bardzo wolno.Jedna koparka i 5 ludzi to zdecydowanie za mało by było szybko.Przy tym terminie to wg mnie powinno huczec .Chciałbym się mylić w moich ocenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ