Bogdan Kaczmarek w finałowej piątce sołtysów regionu konińskiego

2684
wyświetlenia
Sołtys miejscowości Dziedzice - Bogdan Kaczmarek, gmina Lądek

Gmina Lądek prosi o głosy na sołtysa miejscowości Dziedzice – Bogdana Kaczmarka, który dostał się do finałowej piątki Plebiscytu na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Sobota, 5 sierpnia – XXII Wielkopolski Piknik Sołtysów Jest finałowa piątka sołtysów. Głosujcie na swojego laureata!

Bogdan Kaczmarek
sołectwo Dziedzice, gmina Lądek – (SMS na numer 71051 o treści: soltys.2)

Znamy już finalistów Plebiscytu „PK” na Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego. Do ścisłego finału, decyzją naszych czytelników, zakwalifikowali się przedstawiciele pięciu sołectw: Agnieszka Trawińska z Zakrzewka w gminie Wierzbinek, Czesław Piotr Kucharski z Czartówka w gminie Skulsk, Tymon Zioła z Kars w gminie Stare Miasto, Bogdan Kaczmarek z sołectwa Dziedzice w gminie Lądek oraz Wioleta Gorzelińska z sołectwa Stefanowo w gminie Sompolno. Kto zostanie laureatem? Przekonamy się już 5 sierpnia podczas XXII Wielkopolskiego Pikniku Sołtysów. Zapraszamy na plac targowy do Sompolna!

Tytuł Najpopularniejszego Sołtysa Regionu Konińskiego uzyska osoba, która zdobędzie największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS-ów i na specjalnych kuponach drukowanych na łamach „PK” i „ET”. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT. Wysyłamy je na numer 71051, a w treści wiadomości wpisujemy sołtys.(numer kandydata). W głosowaniu obowiązuje punktacja: 1 SMS-1 punkt, 1 kupon – 1,5 punktu. Kupony przyjmujemy do 4 sierpnia, natomiast SMS-y do 5 sierpnia, godz. 17.00. Regulamin na www.przegladkoninski.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ