Bieg charytatywny dla Agnieszki w Kamieniu

1005
wyświetlenia

Dnia 13 lipca 2019 podczas Festynu Charytatywnego dla Agi odbył się bieg Piąteczka dla Agi. Oprócz OSP Kamień organizatorami zawodów było Koło Gospodyń Wiejskich w Kamieniu, Grupa Biegowa Słupca ,,Kimkolwiek Jesteś Biegnij ze Mną” oraz Yo&Go.

Bieg odbył się na dystansie 5 km drogą powiatową przez miejscowość Kamień i Nowa Wieś. W imprezie wzięło udział 32 biegaczy. Klasyfikacja końcowa:
W kategorii open kobiet:
I miejsce – Małgorzata Wojtkowiak
II miejsce – Małgorzata Kołodziejska
III miejsce – Dominika Nierychła
W kategorii open mężczyzn:
I miejsce – Bartosz Walczak
II miejsce – Robert Jarząbek
III miejsce – Tomasz Jakubowski

Warto dodać, że w biegu wzięło udział czterech druhów z OSP Kamień: Łukasz Graczyk, Patryk Kujawa, Dariusz Tomczak i Mateusz Walczak. Trzech najlepszych zawodników ze swojej kategorii otrzymało pamiątkowe dyplomy i puchary. Dla każdego biegacza przygotowany był pakiet startowy i dyplom za udział. Przed zawodami uczestnicy mogli wziąć udział w rozgrzewce. Na zakończenie na wszystkich czekała strażacka grochówka przygotowana przez strażaków, panie z KGW i strażaków z OSP Drążna.
Dziękujemy druhom z OSP Cienin Kościelny i OSP Wilczna za pomoc w zabezpieczeniu biegu. Zawody rozpoczęły tego dnia Festyn Charytatywny dla Agnieszki. Kolejne relacje z imprezy już niebawem.

fot i inf OSP JOT KSRG Kamień

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ