Biblioteka Pedagogiczna w Słupcy poleca… Nie daj się wkręcać szarlatanom. Posłuchaj, co o zdrowiu mówi nauka. Dr n.med. Ewa Krawczyk, dr hab. January Weiner, dr n. med. Jacek Belowski

266
wyświetlenia

Szukając książki…

 

W dzisiejszych czasach trudno znać się na wszystkim. Zarzucani jesteśmy fałszywymi informacjami o „cudownych” terapiach, straszeni zagrożeniami zasłyszanymi w mediach czy od znajomych. Ta książka pozwoli poznać prawdę i jednocześnie obalić najpopularniejsze mity. Polecam tę książkę wszystkim tym, którzy nie chcą eksperymentować ze zdrowiem, jest ono przecież zbyt cenne. Niezwykłe suplementy, niekonwencjonalne terapie, stosowane wbrew nauce, a z drugiej strony bezgraniczne zaufanie do powierzchownych diagnoz zagrażają naszemu zdrowiu i życiu.
Jakie skutki uboczne mają antybiotyki, co ze szczepieniami, czy ziołolecznictwo jest alternatywą dla medycyny klasycznej, czy można przeziębić się w przeciągu ? – na te i wiele innych pytań odpowiadają niezależni eksperci, naukowcy i lekarze wyjaśniając naukowo co jest mitem a co prawdą. Za pomocą tej publikacji autorzy zadają kłam szkodliwej pseudonauce, która w podstępny sposób może zniszczyć nasze zdrowie, życie i narazić nas na koszty.

Anna Tomal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ