Bartkowiak kontrkandydatem dla Pyrzyka?

2035
wyświetlenia

Jeszcze nie tak dawno Jacek Bartkowiak pisał na łamach Gazety Słupeckiej, że PiS nie wystawi kandydata na burmistrza. Jednak jak przeczytaliśmy w papierowym wydaniu Gazety Słupeckiej kontrkandydatem dla burmistrza Michała Pyrzyka, którego wystawi PiS będzie właśnie Jacek Bartkowiak.

W środę o 14.00 ma się odbyć oficjalna konferencja prasowa, na której będzie można zadawać kontrkandydatowi pytania. Więcej informacji i oficjalne potwierdzenie startu kandydata PiS na burmistrza przedstawimy jutro po 14- tej.

6 KOMENTARZE

  1. Widać jaki wiarygodny jest kontrkandydat naszego Burmistrza! Zmienia zdanie, jak wiatr zawieje. takiego Burmistrza na pewno nie chcemy!

  2. Po wielokroć wolę pana Bartkowiaka niż dzisiejszego Burmistrza Pyrzyka. Mieszkańcy oczekują zmian a zmiany trzeba zacząć od ZMIANY burmistrza bo inaczej nic się nie zmieni w Słupcy. Będzie PSL owski nepotyzm, układziki i bieda. Popatrzmy na Wrześnie i jej dynamiczny rozwój, ilość inwestycji, ile nowych miejsc pracy powstało itd. To tylko 20 km. od nas. Wniosek jest prosty. Skoro wrześińscy samorządowcy dali radę a nasi nie to znaczy, że nasi są słabi i do wymiany.

  3. Jan, czego oczekujesz? Centrum biznesowego na skalę Wielkopolski? To niemożliwe. Słupca ma około 17 tys. mieszkańców i jest dalej od Poznania od bardziej licznej ludnościowo Wrześni.

    Skoro PiS zarzuca obecnemu Burmistrzowi powiązania z lokalnymi układami biznesowo-politycznymi, to ciekawe jak Pan Bartkowiak bez  powiązań w środowisku biznesowym chce znaleźć środki na “przyśpieszony” rozwój miasta? Bez prywatnej inicjatywy biznesowej rozwój miasta jest nierealny. Września to JEDEN ośrodek powiatowy, a nie kilka ośrodków powiatowych, o których wspomina PiS w celu pseudoreklamy swojego programu wyborczego.

  4. Ja mieszkaniec “prowincjonalnego ” miasta pamiętam “Prowincjonalia” . Ten kandydat nie potrafił zarządzić kinem a chcę rządzić “prowincjonalnym” miastem?noooo heloł o co tu kaman.Za obecnego burmistrza widać gołym okiem ze ogromnie dużo się ruszyło w mieście.Jest dużo do zrobienia ale się robi.Wszyscy wiedzieli ze basen potrzebny ale zaden z poprzedników nic nie robił w tym kierunku.Sądzę ze gdyby nie daj Boźe miał rządzić kontrkandydat to jestem pewien ze w urzędzie by zadziałała zasada Cejrowskiego -wszyscy won.

  5. Dziś w sklepie wpadła mi rękę broszura P.Bartkowiak.Co on ciągle z ta furmanką ? Mam nadzieję źe właśnie 21 października ta ulubiona przez Pana furmanka odjedzie z miasta z Panem na pokładzie i zaraz za granicą miasta koślawe koło się urwie by nigdy Pan juź tu nie wrócił.Z źyciorysu widać ze nawet w Poznaniu Pana nie chcieli a jeszcze jak widzę ze i NFZ Pan pracował to sie już nie dziwię dlaczego na sanatorium się czeka 3-4 lata.Jak Pana denerwują trzy pierwsze litery na naszych tablicach rejestracyjnych to za 250zl zmień Pan sobie na PIS zamiast PSL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ